get it here:
AMAZON iTUNES OBJEDNAT
release date:

October 18, 2013

share:

Nahráno ve studiu Mroš
Bayger Production, s.r.o.

Zrození

My war
Oh, this night is depressing me. Someone like you, disrespecting me. In this twisted place and twisted world. I can’t stay and fail no more. In my face I see someone who fall. I say no! No one to blame. No one to face no more. There’s just me and war. This is my war! Only thing I can see in this world now, is just my war. My brain is cheating me. What’s in my head, should not to be. In front of a pit I’m waiting for that there will be no fear no more. Inside of me I have to break the wall. And say no! Who in this war terrorize me? Who is this time into me? Who in this war sacrificed me? Who will this time fight for me!
Už jdou
Kráčí tmou, bez duší, nažraní zdechlinou. Hlad je vším, ty tušíš, spěchají za tebou! Úpadek, vlků hon, podpořen systémem. Roztrhnou, pošlapou, odtékám provazem! Přichází – už jdou! Potácí – se tmou! K večeři – tě zvou! Jsi tou hostinou!
Zkurvený den
Temný přízrak nepozván, přišel k nám domů. Maska halí jeho tvář. Jsem jenom ve snu nebo mám věřit tomu? Z brokovnice smrtelná zář. V tuto chvíli jsi jediný, kdo strádá. Ta zbraň na tvém stole, byla vždy svá. Okamžik pravdy se ti do rukou vkrádá. V zásobníku odpověď tvá. Když zjistíš, že to není sen. Zkurvený den! Svým lovcům prozrazen. Zkurvený den! No tak bojuj, až přijde ten. Zkurvený den! Čas se krátí, vše odnese. Zkurvený den!
Zrození
Další den, kdy své trauma prožívám. Povídá si se mnou můj stín. Kdo jsem já, se obtížně dovídám. Proč tu spím, paměť se vrací. Najednou se mi nový svět otvírá. Nepřiznám, že dřív jsem se bál. Uměním se stal můj život sám. Unikám před světlem v houští. Cizí ve své hlavě procitám. Poslouchám nápady mých snů. Odsouzen k dualitě osudů. Zrozený z utrpení! Návody k zničení světa se dovídám. O tvoji bolest se v rychlosti postarám. Za hlavu hodím svůj život i svědomí. Zpackaný život se v mihnutí promění. Cizí ve své hlavě procitám. Poslechl jsem nápady mých snů. Odsouzený k dualitě osudů. Přicházím, zrozený jsem
Silence
When I'm standing against the wall, I am curious to see. World outside and people indeed. With them I want to be. Locked in box can’t see what world is about. When I'm standing against the wall, I’m curious to see. Enjoy your silence. Enjoy your faith. Enjoy the silence. When I'm standing against the wall, I’m curious to see. Time has passed and I’ve got mad. Outside I want to be. In this place I pray for nothing more. I’m breaking walls of my box. I want to be free! World just got crazy and people are attacking me. I was so stupid and ignorant and blind to see. If there is someone who has faith same as me. I was curious, braked box now I disagree. I disagree with all my occasions. Enjoy your silence! Enjoy your faith! Enjoy the silence!
Poslední
Kráčím dnem, zahalený v černém plášti. Spřízněnou duší mou je anděl smrti, co se tu vznáší. Domů směr nehledám, nohy mé těžké jsou. Z pocitů migrénu mám, v srdci stále jsi se mnou. Stín plete stín černých lamp pocestných. Tys v mém srdci, tys mi vším, jsi v mých očích zavřených. Proč však mám hledat směr, proč už nic mi neříkáš. Prolez jsem snad stovky děr, ty však doma nečekáš. Necítím, co cítit mám. Neslyším, že nepřijdeš k nám. Odmítám s tou tíhou žít. Proklínám, můj život sis měl vzít.
Posel smrti
Buď vítán cizinče, je jedno odkud přicházíš. Jsem posel smrti a dám ti na vybranou. Zde jsou dveře do říše temnot, požitků a rozkoší. A těmito dveřmi naopak vejdeš do říše světla, lásky a odříkání. Ne, to snad ne. Žil jsem celý život v odříkání. Teď kam mám jít? Kdopak ví? Osudu nezabráním. Najednou svírám osud svůj a život, co žil jsem, snad nebyl můj. Mám prožít věčnost v temnotách, anebo zůstat navždy sám? Zde leží člověk, co žil svůj život v odříkání. Snad v posmrtném životě nalezne svůj klid.
Fuck off
Schovaný v davu, jak velkej borec se cítí. Nepřehlídneš, moudrost světa k snídani měl. S "fakáčem" kámoš, jen pokud světla nesvítí. Poplive všechno, proč ne, třeba milión děl. Osinou v zadku všem býváš, tady máš, to vysloužený "Fuck off". Přišels jen prudit, probrat se máš! FUCK OFF! Hej pane kritik, prozraď nám, zač ty tučný šeky. Přijď mezi nás, stručně to proberem. Od mala dostáváš oprávněný deky. My se z tvých jedů vážně neposerem!
Q (Faber suae quisque fortūnae)
Mám chuť jenom brát, nedat vůbec nic, pořád mít posraný štěstí. Však nemám už co žrát, nemám už nic víc, jen modřinu schytal jsem pěstí. Svět chce ti život vzít. Neutečeš pryč. Dělníci se k zemi kácí. Naději můžeš mít A kovovou tyč. V káču se svět obrací! Jen stále sebe se ptám. Se svým hladem jsem sám. Ke smyslu dojít, životem projít. Stále sebe se ptám. Jak budu žít?!

Produkce
Aleš Bajger
Aranžmá
Aleš Bajger, Jaroslav Bartoň
Foto
Mikko Lagerstedt
Cover
KANTORS, s.r.o.